Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Krem z przypołudnikiem 50ml Dr.Hauschka

Krem z przypołudnikiem 50ml Dr.Hauschka
Towar obecnie niedostępny.
Sprawdź inne propozycje!
Producent:

DR HAUSCHKA

Kod kreskowy: 4020829709768
Tę ofertę oglądano: 198 razy
Opis: Nowość marki Dr. Hauschka. Krem intensywnie regenerujący do pielęgnacji bardzo suchej, łuszczącej się skóry ze skłonnością do swędzenia. Polecany do skóry podrażnionej. Krem doskonale natłuszcza i nawilża skórę. Odpowiedni również dla dzieci. Nowość marki Dr. Hauschka. Krem intensywnie regenerujący do pielęgnacji bardzo suchej, łuszczącej się skóry ze skłonnością do swędzenia. Polecany do skóry podrażnionej. Krem doskonale natłuszcza i nawilża skórę. Odpowiedni również dla dzieci.

Kupuj kosmetyki dr Hauschka on-line! W naszych czasach martwimy się często zanieczyszczeniem powietrza, konserwantami i dodatkami w kosmetykach a także w żywności, które niepotrzebnie obciążają nasz organizm i mogą prowadzić do wielu schorzeń i alergii.

Dlatego rośnie grupa zwolenników kosmetyków tzw. organicznych, bio lub ekologicznych (0% chemii) oraz naturalnych (na bazie naturalnych składników) które są wolne od wszelkiej chemii i działają w zgodzie z naturą.

dr.Hauschka to 100% natury i 0% chemii:

  • w 100% naturalne, ekologiczne bio kosmetyki
  • 0% substancji konserwujących, zapachowych czy barwników
  • najwyższej jakości składniki roślinne
  • z upraw bio-dynamicznych (tzn . zgodny z rytmem natury; nasiona, kompost i gleba pod uprawę pochodzą z jednego źródła: z własnego ogrodu)
  • dr.Hauschka to jedna z pierwszych linii kosmetyków naturalnych na świecie, dzięki temu posiada największe doświadczenie i badania nt działania kosmetyków, a także ekologicznie uprawy na całym świecie.
  • Kosmetyki Dr.Hauschka stymulują naturalną aktywność skóry i pobudzają jej własną zdolność do regeneracji, a ich receptury tworzone są w konsultacji z doświadczonymi farmaceutami, kosmetyczkami i lekarzami. Tak powstają naturalne, przyjazne dla człowieka, nowoczesne preparaty do pielęgnacji całego ciała.


Media społecznościowe:
Google +1

Dodaj nas do