Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Pasta do zębów dla dzieci 50ml Dr.Hauschka

Pasta do zębów dla dzieci 50ml Dr.Hauschka
Towar obecnie niedostępny.
Sprawdź inne propozycje!
Producent:

DR HAUSCHKA

Kod kreskowy: 4020829702516
Tę ofertę oglądano: 496 razy
Opis:

Żel do mycia zębów używany po każdym posiłku pomaga usunąć kamień nazębny i zapobiega jego powstawaniu. Wyciągi z kruszyny i dzikiej róży wzmacniają wrażliwe dziąsła. Odświeżający pomarańczowy smak sprawia, że mycie zębów może być prawdziwą radością.                                               Kupuj kosmetyki dr Hauschka on-line! W naszych czasach martwimy się często zanieczyszczeniem powietrza, konserwantami i dodatkami w kosmetykach a także w żywności, które niepotrzebnie obciążają nasz organizm i mogą prowadzić do wielu schorzeń i alergii.

Dlatego rośnie grupa zwolenników kosmetyków tzw. organicznych, bio lub ekologicznych (0% chemii) oraz naturalnych (na bazie naturalnych składników) które są wolne od wszelkiej chemii i działają w zgodzie z naturą.

dr.Hauschka to 100% natury i 0% chemii:

  • w 100% naturalne, ekologiczne bio kosmetyki
  • 0% substancji konserwujących, zapachowych czy barwników
  • najwyższej jakości składniki roślinne
  • z upraw bio-dynamicznych (tzn . zgodny z rytmem natury; nasiona, kompost i gleba pod uprawę pochodzą z jednego źródła: z własnego ogrodu)
  • dr.Hauschka to jedna z pierwszych linii kosmetyków naturalnych na świecie, dzięki temu posiada największe doświadczenie i badania nt działania kosmetyków, a także ekologicznie uprawy na całym świecie.
  • Kosmetyki Dr.Hauschka stymulują naturalną aktywność skóry i pobudzają jej własną zdolność do regeneracji, a ich receptury tworzone są w konsultacji z doświadczonymi farmaceutami, kosmetyczkami i lekarzami. Tak powstają naturalne, przyjazne dla człowieka, nowoczesne preparaty do pielęgnacji całego ciała.


Media społecznościowe:
Google +1

Dodaj nas do