Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Pasta do zębów z solanką 75ml Dr,Hauschka

Pasta do zębów z solanką 75ml Dr,Hauschka
Towar obecnie niedostępny.
Sprawdź inne propozycje!
Producent:

DR HAUSCHKA

Kod kreskowy: 4020829708310
Tę ofertę oglądano: 243 razy
Opis: Łagodna pasta do zębów z solanką. Delikatna ochrona wrażliwych zębów bez dodatku mentolu, mięty pieprzowej i fluoru. Pasta w swoim składzie zawiera ekstrakty z szałwii, tymianku i olejku cytrynowego.

Kupuj kosmetyki dr Hauschka on-line! W naszych czasach martwimy się często zanieczyszczeniem powietrza, konserwantami i dodatkami w kosmetykach a także w żywności, które niepotrzebnie obciążają nasz organizm i mogą prowadzić do wielu schorzeń i alergii.

Dlatego rośnie grupa zwolenników kosmetyków tzw. organicznych, bio lub ekologicznych (0% chemii) oraz naturalnych (na bazie naturalnych składników) które są wolne od wszelkiej chemii i działają w zgodzie z naturą.

dr.Hauschka to 100% natury i 0% chemii:

  • w 100% naturalne, ekologiczne bio kosmetyki
  • 0% substancji konserwujących, zapachowych czy barwników
  • najwyższej jakości składniki roślinne
  • z upraw bio-dynamicznych (tzn . zgodny z rytmem natury; nasiona, kompost i gleba pod uprawę pochodzą z jednego źródła: z własnego ogrodu)
  • dr.Hauschka to jedna z pierwszych linii kosmetyków naturalnych na świecie, dzięki temu posiada największe doświadczenie i badania nt działania kosmetyków, a także ekologicznie uprawy na całym świecie.
  • Kosmetyki Dr.Hauschka stymulują naturalną aktywność skóry i pobudzają jej własną zdolność do regeneracji, a ich receptury tworzone są w konsultacji z doświadczonymi farmaceutami, kosmetyczkami i lekarzami. Tak powstają naturalne, przyjazne dla człowieka, nowoczesne preparaty do pielęgnacji całego ciała.
 


Media społecznościowe:
Google +1

Dodaj nas do