Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Buty górskie VAKUUM HIGH GTX Meindl

Buty górskie VAKUUM HIGH GTX Meindl
Towar obecnie niedostępny.
Sprawdź inne propozycje!
Producent:

MEINDL

Waga: 1.00 kg
Tę ofertę oglądano: 237 razy
Opis:

 

BUTY TREKKINGOWE

model VAKUUM HIGH GTX

firmy MEINDL

Buty trekkingowe dla miłośników zaawansowanego trekkingu od średniej intensywności wspinaczki górskiej po intensywną wspinaczkę (nawet po lekko zlodowaciałych obszarach).

  

Opis:

  • materiał zewnętrzny: Nubuk
  • wyściółka: GORE-TEX®  Footwear
  • wkładka:Air-Active® Vakuum
  • podeszwa: Meindl Multigriff®2 firmy Vibram z SRSystem
  • waga: 950 g (rozmiar 8)
  • idealna harmonia użytych materiałów, technologii i jakości wykonania
  • zastosowanie: wymagające trekkingi, ostre wspinaczki, wyjścia wysokogórskie
  • teren: nierówne szlaki, rumowiska skalne

 

 

Tabela rozmiarów:

(długość wkładki wewnętrznej w cm)

UK 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12 EUR 39.5 40 40.5 41 42 42.5 43 44 44.5 45 45.5 46 47 cm 25.6 26 26.6 27 27.6 27.9 28 28.5 29.1 29.5 30 30.4 31

Wybierz buty dla siebie!

W 1976 roku Alfons Meindl stworzył Przewodnik Outdorowy Meindl i podzielił obuwie na różne kategorie zastosowania.

 

 

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W BUTACH:

Wkładka z technologią MFS®-Vakuum   Idealne dopasowanie  do kształtu stopy w rejonie kostki, cholewki i języka zostało osiągnięte dzięki użyciu pianki MFS®-Vakuum. Dzięki nowej rozciągliwej wyściółce, pianka MFS®-Vakuum jest w stanie dopasować się jeszcze lepiej do stopy. Nie ma konieczności zastosowania szwów w okolicach pięty, a w związku z tym zredukowane zostało prawdopodobieństwo otarć. To wszystko daje idealną harmonię pomiędzy wykonaniem, użytymi materiałami i technologią.

Membrana GORE-TEX

Zapewnia idealny komfort klimatyczny w butach podczas wszelkiego rodzaju aktywności outdoorowych, nawet pod czas bardzo złych warunków pogodowych. Za trwałą nieprzemakalność obuwia Gore-Tex odpowiada nie tylko wyściółka z tworzywa, lecz także inne materiały użyte do wykonania cholewy, wszystkie mają właściwości hydrofobowe. Jest wykonana z wysoce oddychających materiałów.Wszystkie komponenty (skóra, tekstylia) i sama konstrukcja obuwia są dokładnie badane co stanowi regularny program kontroli jakości Gore.

Podeszwy Multigrip®- & Multigriff®

Około 30 lat temu podeszwa Multigrip firmy Meindl została po raz pierwszy użyta i od tego czasu udowodniła swoją wartość miliony razy w różnorodnych modelach butów. Anatomiczne ukształtowanie przekroju, dobra chwytność krawędzi, znakomite własności tłumienia wstrząsów i profile samoczyszczące to cechy wyróżniające podeszwę Meindl Multigrip, która produkowana jest z Vibram®, wyłącznie dla firmy Meindl. W zależności od zastosowania, możliwe jest również do nabycia w zmodyfikowanej stylizacji. Badania naukowe na Uniwersytecie w Tübingen stanowią wartościowe wsparcie przy optymalizacji tych znanych profili podeszw.

DiGAfix

Zewnętrzne elementy (haki, przelotki):

Media społecznościowe:
Google +1

Dodaj nas do