Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Bezrękawnik damski Jammin' Journey™ Fleece Vest Columbia

Towar obecnie niedostępny.
Sprawdź inne propozycje!
Producent:

COLUMBIA

Waga: 0.70 kg
Tę ofertę oglądano: 221 razy
Opis:

BEZRĘKAWNIK DAMSKI

model JAMMIN' JOURNEY™  FLEECE VEST

firmy COLUMBIA

Funkcjonalny bezrękawnik damski, sprawdza się podczas różnych aktywności fizycznych, doskonały w podróży. Wykonany z ekologicznej tkaniny przy użyciu najnowszej technologii Omni-Shield stanowiącej barierę dla wody i zanieczyszczeń. Bardzo komfortowy, nie krępuje ruchów dzięki obecnościu stretchu. Materiał, z którego jest wykonany nie pillinguje się, jest elastyczny, czyni z tego modelu kamizelkę o wszechstronnym zastosowaniu. 

  Opis:

  • materiał: 96% poliester/4% elastyna Tech stretch microfleece z 94% poliester/ 6% elastyna Smooth Thermo stretch fleece trim
  • odporny na poplamienia dzięki Omni-Shield
  • dwie boczne kieszenie
  • pełen komfort
  • obecność stretchu
  • nie pillinguje się
  • funkcjonalna
  • hydrofobowe wykończenie

Kolory:

  • kolor 1 - czarny
  • kolor 2 - czerwony 

  Bezrękawnik należy do wprowadzonej na rynek kolekcji TITANIUM™, która przedstawia szeroką gamę produktów technicznych, dla bardzo aktywnych konsumentów. Stanowią doskonałą ochronę przed najbardziej niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Do zalet możemy również dodać doskonałą oddychalność, małą wagę, zintegrowaną ochronę UPF, szybkoschnące materiały, jak również maksimum dopasowania.

Technologie:

Technologia Omni-Shield stanowi barierę zarówno dla wody, jak i dla zanieczyszczeń, pozwalając dłużej cieszyć się czystymi rzeczami. Materiały z technologią Omni-Shield powleczone zostały warstwą odporną na działanie cznników zewnętrznych aż do temperatury 76 st.C. Warstwa ta zabezpiecza również przed niepożądanym zabarwieniem tkaniny.

Odzież z technologią Omni-Shield schnie 3 do 5 razy szybciej, ponieważ nie magazynuje wilgoci tak jak tradycyjne tkaniny.

Technologia ta użyta została w szczególności przy produkcji odzieży dla dzieci. Jest ona tak dobra, że nawet katastrofa taka jak oblanie się sokiem pomarańczowym czy pomidorowym nie jest szkodliwa dla odzieży.

Zobacz wszystkie technologie Columbia>>

Kliknij, aby powiększyć tabelę rozmiarów:

 Columbia Sportswear Company - jeden z największych producentów profesjonalnej odzieży na świecie. Produkty Columbia cieszą się najwyższym, międzynarodowym uznaniem z uwagi na ich wysoką jakość, wytrzymałość, funkcjonalność, wzornictwo i wykorzystywanie w produkcji najbardziej zaawansowanych technologii. Jako pierwasza wprowadziła na światowy rynek wodoodporne i „oddychające” kurtki. Sukcesem było także zastosowanie systemu Columbia Interchange, oznaczającego kilkuwarstwowe bądź dwustronne ubrania, które można nosić w różnych konfiguracjach. To synonim zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej dla wszystkich lubiących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Media społecznościowe:
Google +1

Dodaj nas do