Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł
Wsparcie dla firmy usługowej!
Wsparcie dla firmy usługowej

Dotacje dla firmy


WoleWygodniej.pl unikalnie promuje firmy usługowe w Internecie dając dotację nawet 98% ceny rynkowej usługi! Dzięki temu firma może docierać do jak największego grona potencjalnych Klientów za prawie 1/100 standardowej ceny tej usługi! Naszym celem jest więc:

Dostarczanie nowych Klientów


Co mogę zyskać współpracując z WoleWygodniej.pl?

1. Promocję firmy w Internecie z dotacją do 98% ceny rynkowej tej usługi!
Na pewno jesteś fachowcem i na swojej branży znasz się jak mało kto, natomiast czy znasz się na efektywnych i kompleksowych metodach promocji swojej firmy w Internecie?
Zapewne NIE bo przecież nie musisz się na tym znać i tracić swojego cennego czasu!
Od tego jesteśmy my aby doradzić i pomóc Ci zbudować jak najlepiej Twoją ofertę!
Wykorzystujemy unikalne techniki promocji firmy na wielu płaszczyznach promując firmę jako podmiot oraz osobno świadczone przez nią usługi.
Dołożymy wszelkich starań aby Twoja Firma i Twoja oferta znalazły się na pierwszych miejscach w rankingu najpopularniejszej wyszukiwarki Google!
Uwaga: dzięki dotacji zapłacisz za to jdynie od 2% do 5% ceny rynkowej tej usługi!


2. Dotarcie do nowych Klientów
Obecność na WoleWygodniej.pl umożliwi dotarcie do nowych Klientów zarówno z okolic siedziby Twojej firmy jak i z całej Polski. Promocja firmy jest maksymalnie szeroka i dzieje się w sposób automatyczny, który nie wymaga od Ciebie zarówno czasu, umiejętności jak i ponoszenia z tego tytułu niepotrzebnych dodatkowych kosztów np. na pozycjonowanie.

3. Realny wzrost zysków
Współpraca z WoleWygodniej.pl to dodatkowy sposób pozyskiwania zamówień gdyż użytkownicy portalu to osoby nieprzypadkowe, świadomie poszukujące konkretnych informacji o danej usłudze i nastawione na zamówienie wykonania danego zlecenia. Co więcej Twoi Klienci będą mogli złożyć zamówienie wygodnie przez Internet bez wychodzenia z domu!
Czy chcesz dzięki temu wyprzedzić konkurencję i zwiększyć swoje zyski?

4. Fachowe doradztwo
Nasza usługa nie kończy się jedynie na umożliwieniu zaprezentowania Twojej oferty!
Doradzamy fachowo jak zbudować ofertę aby była jak najbardziej efektywna i przyniosła Tobie jak największe korzyści! Do tego baza usług jest przez nas administrowana dzięki czemu wpisy podlegają wnikliwej ocenie, wyłapujemy i poprawiamy te, które można zrobić lepiej. Zalecamy firmom aby świadczone usługi prezentowały możliwie jak najszerzej i jak najbardziej szczegółowo dodając zdjęcia co pozwala zaprezentować profesjonalizm firmy i umożliwia pochwalenie się swoimi osiągnięciami. Dzięki tym radom promujemy firmę dokładnie na to czym ona się zajmuje i trafia do firmy Klient po świadczone przez nią usługi! Nie ma pytań Klientów: Wykonujecie to? Nie! A robicie tamto? Też nie!

5. Proste i szybkie budowanie swojej oferty
Na WoleWygodniej.pl swoją ofertę tworzy się raz - później jeśli tylko będzie taka potrzeba się ją aktualizuje. Nie ma u nas ciągłego ponawiania wystawiania oferty i konieczności tracenia swojego cennego czasu! Słowem: Zaprezentuj swoje usługi raz i zarabiaj cały czas!

6. Znajomość marki, umocnienie pozycji na rynku
Obecność Firmy na WoleWygodniej.pl nie tylko zapewni nowe zlecenia, doskonałą promocję i reklamę, ale także zwiększy znajomość marki wśród wielu internautów oraz umocni pozycję Firmy na rynku. Inni już z tego korzystają a Ty?

7. Postrzeganie Firmy, elitarność obecności na portalu
Firma prezentująca u nas swoją ofertę jest postrzegana przez Klientów jako nowoczesna i świadcząca usługi w sposób przejrzysty oraz podejmująca stałe wysiłki w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb Klientów. Czy Twoja Firma też taka jest?

8. Możliwość konkurowania jakością usług
System komentarzy zapewnia internautom możliwość wyrażania opinii na temat jakości wykonywanych usług i wiarygodności firmy. Na pewno dbasz o profesjonalne i sumienne wykonywanie zleconych prac i zadowolenie Klienta więc Twoja firma zostanie doceniona i zauważona przez Klientów, którzy będą polecać Cię innym! Każdy kolejny pozytywny komentarz uwiarygodnia Firmę i zapewnia jej znaczną przewagę nad niesolidną konkurencją.

9. Bezpieczeństwo transakcji
Dla zamówień złożonych na WoleWygodniej.pl wszystkie ustalenia stron dotyczące danej usługi są zainteresowanym dostępne online i są dla nich wiążące dzięki czemu nie ma sytuacji w której Klient wycofuje się krótko przed rozpoczęciem prac (lub czasami w ich trakcie!) z wcześniej zawartych ustaleń wiążących się dla Firmy z kosztami lub stratą czasu!

10. Optymalizacja wolnego czasu w firmie
Zamówienia na wykonanie usług jak i bezpośredni kontakt Klientów mogą spowodować zmniejszenie przestojów spowodowanych chwilowym brakiem zamówień.

11. Możliwość korzystania z naszego kuriera na preferencyjnych warunkach
Swoim Partnerom umożliwiamy korzystanie z naszych preferencyjnych warunków wysyłki towarów jakie posiadamy u Kuriera.
Np. wysyłka paczki do 30kg może kosztować jedynie 16zł brutto - koszt całkowity!
Można wysyłać DOWOLNE WŁASNE paczki jak i je OTRZYMYWAĆ z dowolnego miejsca w Polsce (np. od swoich dostawców)!
Dodatkowo dostarczamy zautomatyzowany sposób wysyłki takich zgłoszeń minimalizujący czas potrzebny na zamówienie przyjazdu Kuriera. Korzystając na portalu z tej opcji nie trzeba nawet odwiedzać strony internetowej kuriera w celu złożenia odpowiedniej dyspozycji!
Szczegóły oferty zawarte są na stronie: Korzystaj z kuriera WoleWygodniej.pl

12. Dodatkowe profity i możliwości
Jesteśmy otwarci na wszelkie Twoje potrzeby w zakresie promocji Firmy w Internecie!
Możemy np. dodatkowo pozycjonować Twoją wizytówkę na WoleWygodniej.pl na wybrane przez Ciebie frazy lub nawet Twoją firmową stronę internetową!
Napisz do nas o swoich potrzebach i oczekiwaniach a my postaramy się Ci pomóc!


Cennik usługiObjaśnienie:
*Od konta Firma Gold liczba fraz oznacza usługi Premium – zawierające do 10 zdjęć
**średni rynkowy koszt usługi zakłada pozycjonowanie frazy za 60zł miesięcznie
Usługa standard - umożliwia podanie świadczonej usługi, zawierającej cenę i 1 zdjęcie
Usługa premium - umożliwia podanie świadczonej usługi, zawierającej cenę i do 10 zdjęć
Firma promowana – usługi tej firmy będą się pojawiać losowo na stronie głównej portalu usług przez co przyśpiesza się i zwiększa efekt pozycjonowania!
Wszystkie ceny obowiązują w kwotach netto.
Cennik usługi
Cennik usługi

Nie czekaj i zaprezentuj swoją ofertę już dziś!


Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny po adresem:
Rejestracja nowej Firmy usługowej
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje a umożliwi sprawdzenie możliwości jakie Ci dajemy.
Od razu po rejestracji można już tworzyć swoją wizytówkę i dodawać świadczone usługi!


Pozwól Klientom trafić do Ciebie!

Dodaj nas do