Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Zabudowa kuchni w systemie BRW gr.II

Cena brutto
1 800.00 zł.

Cena za: wykonaną usługę

Oferta firmy: Noemi Studio Mebli Kuchennych
Lokalizacja firmy: Bielsko-Biała
Adres firmy: ul. Partyzantów 22
Telefon kontaktowy: 338190816
Telefon komórkowy:  502583573
Miejsce wykonywania usługi: W siedzibie firmy

Rodzaj usługi: Kontrakt - Klient zamawia, Firma potwierdza
Firma może wystawić na tą usługę fakturę VAT
Tę ofertę oglądano: 1572 razy

Opis: Wykonanie zabudowy kuchni BRW na wymiar, grupa cenowa II, cena 1800 zł - 3600 zł za mb

Opis usługi Firmy: Cena kuchni wynosi od 1800 zł do 3600 zł za mb i zależy od wybranych rozwiazań. Firma dokonuje obmiaru, który jest podstawą do wykonania projektu. Wyceniamy konkretny projekt, cena uzależniona jest od wybranych elementów. Najtańsze są zwykłe szafki, najdroższe - szafki z koszami wysokimi cargo. Orientacyjnie należy przyjąć cene za metr ze środka podanego przedziału.
Wykonanie obmiaru i projektu kosztuje 200 zł brutto. W przypadku złożenia zamówienia tę kwote rozliczamy w cenie kuchni.

Firma "Noemi" jest przedstawicielem fabryki "Black Red White" oraz "Wolsztyńskiej Fabryki Mebli". Od 7 lat prowadzimy studio kuchni mebli BRW i WFM. Zamawiając meble BRW w naszym studiu masz zagwarantowaną nie tylko jakość samego produktu, ale także wysoką jakość obsługi, ergonomiczny i elegancki projekt, oraz fachowy montaż, co łącznie gwarantuje zadowolenie z efektu końcowego.
Dla chętnych oferujemy takze usługę projektowania wnętrz, w przypadku, gdybyś chciał skorzystać z porad, jak urządzić pozostałą część domu.

Wymagania Firmy: brak

Dodaj nas do