Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Wymiana sprężyny

Wymiana sprężyny Usługa
100.00 zł - standardowa cena
75.00 zł oszczędzasz 25%!

Cena za: wykonaną usługę

Oferta firmy: Akroma
Lokalizacja firmy: Toruń
Adres firmy: Lubicz ul. Komunalna 2
Telefon kontaktowy: 566785227
Telefon komórkowy:  501451454
Miejsce wykonywania usługi: W siedzibie firmy

Rodzaj usługi: Kontrakt - Klient zamawia, Firma potwierdza
Firma może wystawić na tą usługę fakturę VAT
Tę ofertę oglądano: 628 razy

Opis: Sprężyny wraz z amortyzatorami w układzie zawieszenia zapewniają utrzymanie przyczepności kół i umożliwiają bezpieczne prowadzenie pojazdu. Należą jednak do elementów ulegających z czasem zużyciu eksploatacyjnemu.
Sprężyny muszą być wymieniane zawsze parami w obrębie jednej osi, a najlepiej równocześnie przy wszystkich kołach pojazdu, aby zapewnić równy prześwit i uniknąć przechylenia pojazdu na jedną stronę podczas hamowania. Wraz ze sprężynami powinny być wymieniane amortyzatory, aby parametry zawieszenia nie uległy zmianie.
Wymianę sprężyn najszybciej jest ustalić na podstawie wyników kontroli geometrii podwozia. Ostrzeżenie, którego nigdy nie wolno lekceważyć, jest zmiana wysokości pojazdu w stosunku do danych fabrycznych lub zmniejszenie się prześwitu odczuwane np. podczas wjeżdżania na krawężniki ulic.

Opis usługi Firmy: Każda osoba wie, jak ważne jest życie. codziennie przecież budzimy się, ubieramy a następnie zmotoryzowani zasiadają za sterami swoich pojazdów. Poczucie, że prowadzimy pojazd w pełni sprawny pozwala nam odczuwać satysfakcjonujące bezpieczeństwo własne oraz własnej rodziny. Poczuj wypełniające zadowolenie z faktu, że zapewniasz własnej rodzinie, coś z czego można być dumnym.
Dla własnego bezpieczeństwa oraz swojej rodziny pamiętaj o niezbędnych naprawach, które możesz dokonać w naszej firmie. Zadbamy o bezpieczeństwo twoje oraz twojej rodziny.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dodaj nas do