Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Wymiana drążka kierowniczego

Wymiana drążka kierowniczego Usługa
Cena brutto
50.00 zł.

Cena za: wykonaną usługę

Oferta firmy: Akroma
Lokalizacja firmy: Toruń
Adres firmy: Lubicz ul. Komunalna 2
Telefon kontaktowy: 566785227
Telefon komórkowy:  501451454
Miejsce wykonywania usługi: W siedzibie firmy

Rodzaj usługi: Kontrakt - Klient zamawia, Firma potwierdza
Firma może wystawić na tą usługę fakturę VAT
Tę ofertę oglądano: 779 razy

Opis: Odpowiedzialny kierowca na pierwszym planie zwraca uwagę na bezpieczeństwo jazdy i sprawność pojazdu.
Luzy w układzie kierowniczym powodują, że podczas jazdy bez przerwy zmienia się zbieżność kół przednich, obniża się precyzja prowadzenia samochodu. Na śliskich, mokrych nawierzchniach może się to okazać bardzo niebezpieczne. Problemy mogą pojawić się nie tylko na zakrętach, ale także podczas jazdy na wprost. Niepokojącym, symptomem są pisk opon na zakrętach.
Luzy w układzie kierowniczym uniemożliwiają przeprowadzenie kontroli zbieżności, ponieważ zmienia się ona cały czas w zakresie na jaki pozwala luz. Efektem ubocznym jazdy z niewłaściwą lub zmienną zbieżnością jest bardzo przyśpieszone zużycie opon na osi przedniej.
Tu nasuwa się podejrzenie uszkodzenia drążka kierowniczego. Nie bagatelizujmy tych objawów, zadbajmy o swoje bezpieczeństwo!

Opis usługi Firmy: Każda osoba wie, jak ważne jest życie. codziennie przecież budzimy się, ubieramy a następnie zmotoryzowani zasiadają za sterami swoich pojazdów. Poczucie, że prowadzimy pojazd w pełni sprawny pozwala nam odczuwać satysfakcjonujące bezpieczeństwo własne oraz własnej rodziny. Poczuj wypełniające zadowolenie z faktu, że zapewniasz własnej rodzinie, coś z czego można być dumnym. Po naszej naprawie można poczuć satysfakcję oraz przyjemność z prowadzenia własnego auta. Serdecznie zapraszamy do współpracy

Dodaj nas do