Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Wymiana amortyzatora

Wymiana amortyzatora Usługa
100.00 zł - standardowa cena
75.00 zł oszczędzasz 25%!

Cena za: wykonaną usługę

Oferta firmy: Akroma
Lokalizacja firmy: Toruń
Adres firmy: Lubicz ul. Komunalna 2
Telefon kontaktowy: 566785227
Telefon komórkowy:  501451454
Miejsce wykonywania usługi: W siedzibie firmy

Rodzaj usługi: Kontrakt - Klient zamawia, Firma potwierdza
Firma może wystawić na tą usługę fakturę VAT
Tę ofertę oglądano: 976 razy

Opis: Amortyzatory to jeden z najważniejszych elementów układu zawieszenia. To głównie od nich zależy bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy samochodem, Koniecznie trzeba zadbać o ich sprawną eksploatację.
Zła eksploatacja amortyzatorów skutkuje wymianą.
Warto wymieniać amortyzatory regularnie. Ważnymi wskazówkami zużycia amortyzatorów jest stukanie i wyciek oleju z amortyzatora. Zwłaszcza wyciek oleju jest bardzo poważny, bowiem uszczelnienie tłoczyska nigdy samo się nie naprawi.

Opis usługi Firmy: Każda osoba wie, jak ważne jest życie. codziennie przecież budzimy się, ubieramy a następnie zmotoryzowani zasiadają za sterami swoich pojazdów. Poczucie, że prowadzimy pojazd w pełni sprawny pozwala nam odczuwać satysfakcjonujące bezpieczeństwo własne oraz własnej rodziny. Poczuj wypełniające zadowolenie z faktu, że zapewniasz własnej rodzinie, coś z czego można być dumnym.
Dla własnego bezpieczeństwa oraz swojej rodziny pamiętaj o niezbędnych naprawach, które możesz dokonać w naszej firmie. Zadbamy o bezpieczeństwo twoje oraz twojej rodziny.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dodaj nas do