Otwartych zamówień:
0
Towarów w Koszyku:
0
Kwota zamówień:
0 zł

Oczyszczanie twarzy ultradźwiękami oczyszczanie kawitacyjne

Usługa Oczyszczanie twarzy ultradźwiękami oczyszczanie kawitacyjne
Cena brutto
60.00 zł.

Cena za: wykonaną usługę

Oferta firmy: Salon kosmetyczny Nathalie
Lokalizacja firmy: Toruń
Adres firmy: ul. Chełmińska 21
Telefon kontaktowy: 566210172
Telefon komórkowy:  693825444
Miejsce wykonywania usługi: W siedzibie firmy

Rodzaj usługi: Standardowa - wystarczy, że tylko Klient zamówi
Firma może wystawić na tą usługę fakturę VAT
Tę ofertę oglądano: 646 razy

Opis: Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Piling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, wielu zaskórników i bakterii.

Oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów kosmetycznych. Efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery wypłycają się.

Peeling kawitacyjny może być stosowany nawet przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dekolcie oraz plecach.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. W przypadku mocno zrogowaciałego naskórka należy poprzedzić kawitację mikrodermabrają diamentową.

Efekty:

oczyszczenie skóry
ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
leczenie trądziku
usuwanie martwych komórek, zaskórników
stymulacja metabolizmu komórek
efekt rozjaśnienia skóry

Dodaj nas do